» Служба у справах дітей » Служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації висловлює вдячність меценатам, що подарували свято малечі

Автор: admin1 от 18-12-2014, 16:32

З наближенням дня Святого Миколая та Різдва Христового готуємо подарунки своїм рідним, друзям, колегам. Особливо на подарунки чекає дітвора. Традиційним стало проведення в нашому районі свята Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а цього року і для дітей, які переміщені з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО та дітей, батьки яких загинули в зоні проведення АТО.Служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації висловлює вдячність меценатам, що подарували свято малечі
Сьогодні до цих дітей завітав щедрий і багатий святий Миколай. А щедрим він був тому, що є на світі добрі люди, які вміють дарувати іншим щастя. Такими благодійниками для нашої малечі є: ПП “Меденицькі джерела” - Матолич М.С., ПП Бейзик Р.С., ПП “Меринос-Захід” - Огньов Д.В., ПП Федисів П.М., директор КП “Дрогобицький ринок” - Мойсеєнко В.О., ТзОВ “Солонсько “ - Ліхіцький А.Г., ТзОВ “Ватра” - Янів М.В., ПП “Раневицькі ковбаси” - Качкинович Р.І., кафе “Княжик” - Кушнір В.В., ПП “Хлібний край” - Середницький Я.Л. та Середницький Ю.Я. , ТзОВ “Агро” - Дяків З.В., ПП “Геліос” - Пріцак М.Я., депутат Дрогобицької районної ради - Фідик І.Г., ТзОВ ПП “Діброва” - Буга Й.С., магазин “Сонечко” -Грицай І., сільський голова Снятинської сільської ради - Сенів А.Р., сільський голова Модрицької сільської ради- Флюнт М.Л.,  ТзОВ “Енергія” - Прендота І.Р., ТзОВ “Новобуд-Захід” - Баранович О.Р. Особливу подяку складаємо ПП ТзОВ “Аква-Еко” - Супруненку В.М.  та його колективу за організацію збору коштів і придбання солодких подарунків, одягу, взуття та іграшок.

Служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації висловлює вдячність меценатам, що подарували свято малечі Шановні меценати, щиро дякуємо Вам за те, що Ви подарували нашим дітям солодке свято. Нехай Господь віддячить Вам за добрі діла сторицею. Бажаємо Вам світлої Господньої радості, миру, здоров'я і благополуччя. Нехай защедрить Вас і Ваші родини Господь своїми щедрими і багатими милостями.  Нехай Ваші благородні справи й надалі примножують добро на Землі!