Вчора, 18 грудня, напередодні улюбленого свята всіх дітей – свята Миколая, у районному народному домі відбувся святковий концерт та вручення подарунків дітям-сирітам, дітям, позбавлених батьківського піклування, які проживають у складних життєвих обставинах та дітей, батьки яких загинули в зоні АТО.
З вітальними словами до присутніх звернувся голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, він побажав дітям міцного здоров’я, веселих свят та миру.
Перед дітками виступили вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст., вони показали свою творчу майстерність, як у вокальному, так і в театральному мистецтві.
Дітки брали участь в різноманітних конкурсах та розповідали вірші, за що Святий Миколай вручив їм подарунки та солодощі.
Дрогобицька райдержадміністрація висловлює вдячність меценатам, тим людям з добрим серцем, які створили дітям свято.
Такими благодійниками для нашої малечі були: Дрогобицька райдержадміністрація, Дрогобицька районна рада, ПП “Меденицькі джерела” - Матолич М.С., ПП ТзОВ “Аква-Еко” - Супруненко В.М., ТзОВ “Літинське”-Карпенко С.А., меценати — Тарас Коваль, Олег Колодій, Мирон Флюнт.













