» Економіка » Шановні працедавці, своєчасно оформляйте трудові відносини з працівниками, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату

Автор: admin1 от 16-01-2019, 12:45

Шановні працедавці, своєчасно оформляйте трудові відносини з працівниками, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплатуПри Дрогобицькій райдержадміністрації ефективно працює районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники Пенсійного фонду, Центру зайнятості населення, Податкової інспекції, державної інспекції з питань праці, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації. Виведення бізнесу з «тіні» є одним з пріоритетних завдань, які стоять сьогодні перед робочою групою.

Сьогодні, 16 січня, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.

На засіданні проведено детальний аналіз списку платників-мінімізаторів, поданий ГУ ДФС у Львівській області. Запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати. В діяльності робочої групи у  зв’язку із певними змінами  в законодавстві виникають труднощі в проведенні перевірок та передачі матеріалів на роботодавців-порушників трудового законодавства державному інспектору праці для притягнення їх до відповідальності. Але  робочою групою проводиться відповідна робота щодо здійснення контролю за додержанням роботодавцями мінімальних державних гарантій з питань оплати праці, про що звітувала т.в.о. начальника відділу економіки Світлана Данильченко.

Шановні працедавці, своєчасно оформляйте трудові відносини з працівниками, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплатуЗа результатами засідання рекомендовано СПД поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам.

На засіданні інформували підприємців, що Верховною Радою України прийнято Закон України «Про державний бюджет України на 2019 рік», яким визначено, що з 1 січня 2019 року мінімальний розмір заробітної плати становить 4173 гривень.

Також наголошено, що робоча група буде виїжджати і надалі в населені пункти і проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу на місцях.

Отож, шановні працедавці! Не чекайте  проведення  перевірки, своєчасно оформляйте трудові відносини з працівниками, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у тому числі шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову та адміністративну відповідальність.