16 січня перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба разом з бойовими побратимами-добровольцями, військовослужбовцями, волонтерами, серед яких такі відомі активісти як Левко Скоп і Тарас Лужецький, взяли участь у поминальній панахиді за загиблими захисниками Донецького аеропорту
Панахиду за українськими героями-”кіборгами”, яка відбулася у церкві Святого Юра в Дрогобичі, відслужили священики Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.













