Таке завдання дав керівникам голова райдержадміністрації Володимир Шутко за результатами сьогоднішнього виїзду до Нагуєвич.
Після огляду пам'ятника І.Франку в Лішні очільник району зробив зауваження місцевій владі та шкільному колективу, адже досі територія навколо пам'ятника не прибрана.
У Нагуєвичах роботи зрушили з місця — активно працюють Райавтодор та Водгосп. Втім, справ ще дуже багато. Тому Володимир Шутко поставив завдання керівникам, які отримали доручення за підсумками нещодавнього виїзного засідання оргкомітету, активізувати роботи, щоб належним чином підготуватися до ювілею нашого видатного краянина і не осоромитися перед гостями краю. Результати роботи голова РДА контролюватиме особисто.













