» Інформація » Відбулося виїзне засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Франкового ювілею

Відбулося виїзне засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Франкового ювілею

Автор: admin2 от 9-08-2016, 12:29
 (голосів: 0)

Відбулося виїзне засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Франкового ювілеюОргкомітет та запрошені керівники територіальних органів зібралися сьогодні на батьківщині Івана Франка в с.Нагуєвичі, щоб проаналізувати хід виконання робіт та визначити існуючі проблемні питання.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора та інші керівники оглянули територію заповідника, зокрема, Літній театр та Галявину казок, де проводяться підготовчі роботи.

Визначено місця для розташування книжкових ярмарків, виставок художніх робіт та народних промислів, інших об'єктів свята. Голова райдержадміністрації такожВідбулося виїзне засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Франкового ювілею дав доручення, які стосуються впорядкування територій, організації безпеки громадян, роботи медичної та інших служб. Вирішено, що й надалі до ювілею оргкомітет працюватиме в Нагуєвичах, щоб безпосередньо на місці вирішувати нагальні організаційні питання.

Відповідні доручення голова райдержадміністрації дав сьогодні дорожній службі, лісовим господарствам, енергетикам, Нагуєвицькому сільському голові, адміністрації заповідника та іншим керівникам і підрозділам.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua