» Інформація » Чергова нарада із сільськими, селищними головами розпочалася хвилиною мовчання

Чергова нарада із сільськими, селищними головами розпочалася хвилиною мовчання

Автор: admin2 от 18-08-2016, 13:02
 (голосів: 1)

Чергова нарада із сільськими, селищними головами розпочалася хвилиною мовчанняЗа пропозицією голови райдержадміністрації Володимира Шутка учасники наради вшанували у такий спосіб пам'ять померлого воїна АТО Михайла Фарими. Після цього очільник району відбув до Доброгостова, де сьогодні хоронять бійця. Нараду продовжив перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

У розгляді першого питання порядку денного взяли участь представники Дрогобицького військкомату на чолі із в.о. військового комісара Сергієм Філіповим. Йшлося про прийом бажаючих на військову службу за контрактом, про продовження перевірок стану ведення військового обліку, про проведення навчально-польових зборів для відновлення дієвого резерву армії.

Про стан наповнення місцевих бюджетів та невикористані ресурси, зокрема, щодо сплати акцизного податку, доповів начальник відділу Дрогобицької ОДПІ Михайло Дудяк.

Завідувач сектору з питань ЖКГ та інфраструктури Ганна Павлюк звернулася до місцевих голів з нагадуванням прибрати належним чином території до найбільшого державного свята - Дня незалежності України.

Про самі святкові заходи, а також програму відзначення ювілею Івана Франка розповіла начальник відділу культури і туризму Надія Козар.

Начальник відділу цивільного захисту Андрій Ванівський інформував учасників наради щодо заходів з метою антитерористичної захищеності, а також стану об'єктів укриття та оновлення системи оповіщення.

Начальник управління агропромислового розвитку Зеновій Кебза повідомив сільських, селищних голів про формування переліку екологічних проблем населених пунктів, вирішення яких може бути профінансоване в наступному році з Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Для цього місцеві голови повинні подати відповідні пропозиції, а також замовити виготовлення проектно-кошторисної документації.

На завершення наради перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад інформував про круглий стіл на тему протидії торгівлі людьми, який відбувся в райдержадміністрації, та про визначення в райдержадміністрації особи, відповідальної за цю ділянку роботи.

Віталій Скоропад також зосередився на темі децентралізації та розповів про процеси об'єднання, які відбуваються сьогодні в області. Він порадив головам скористатися сайтом Децентралізація влади, де можна знайти багато корисного інформативного матеріалу, роз'яснення та відповіді на запитання на цю тему. Перший заступник голови райдержадміністрації повідомив, що очікуються певні зміни в законодавстві щодо децентралізації, і рекомендував не зволікати з ініціативою створення ОТГ.

 

Чергова нарада із сільськими, селищними головами розпочалася хвилиною мовчання

 

Чергова нарада із сільськими, селищними головами розпочалася хвилиною мовчання

 

Чергова нарада із сільськими, селищними головами розпочалася хвилиною мовчання

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua