» Інформація » Вчора керівники району взяли участь у заходах з нагоди 25-ї річниці незалежності України

Автор: admin2 от 25-08-2016, 11:38

Вчора керівники району взяли участь у заходах з нагоди 25-ї річниці незалежності УкраїниПерший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад відвідав Болехівці, де у народному домі відбулося святкове дійство. Віталій Орестович щиро привітав місцеву громаду з Днем незалежності України, побажав миру, процвітання, успішної праці в ім'я нашої держави, незламної віри у її щасливе європейське сьогодення.

Зі святом незалежності України болехівчан також здоровили депутат обласної ради Михайло Задорожний, Болехівський сільський голова Ірина Кіс.

Разом з місцевими священиками учасники урочистостей помолилися за Україну. Відбувся святковий концерт за участю місцевих самодіяльних творчих колективів.