Сьогодні в районному Народному домі відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня незалежності України. Перед початком свята разом із священиками о. Василем Полянком, о.Олександром Копистинським, отцем-капеланом Тарасом Кусьпісем (УГКЦ) та отцем-канцлером Андрієм Безушком (УПЦ КП) присутні помолилися за Україну.
Квіти від райдержадміністрації та районної ради учасники свята поклали до Колони Свободи та пам'ятника Степану Бандері.
З 24-тим Днем народження Української держави святочну громаду привітав голова райдержадміністрації Максим Лісогор. У вітальному слові він зазначив, що боротьба за свободу України відбувається не лише на її східних рубежах, а й у кожному куточку держави. Ми маємо усвідомити, що Україна починається з
кожного з нас. Тому кожен повинен у своїх вчинках та справах бути чесним перед собою, перед громадою та перед Богом. Голова райдержадміністрації також подякував за співпрацю керівництву районної ради та депутатам, побажав миру, злагоди, віри у перемогу добра і справедливості.
Голова районної ради Михайло Сікора, вітаючи присутніх, з вдячністю згадав борців за волю України, які протягом тисячоліть виборювали її свободу, і героїв сьогодення, закликав громадян бути відповідальними та мудрими у своєму волевиявленні під час виборів до органів місцевої влади.
Слово мали депутат обласної ради Михайло Задорожний, командир загону розвідки ДУК “Правий сектор” Руслан Щерба, ветерани національно-визвольних змагань, інші учасники урочистостей.
Відбулося нагородження Почесними грамотами, медаллю “105 років від дня народження Степана Бандери” тих, хто зробив і робить вагомий внесок у захист та розбудову України. Щирими оплесками, стоячи вітали присутні волонтерів, учасників АТО, Революції Гідності, родини загиблих героїв. Особливо зворушливими були миті, коли нагороди за своїх рідних, які перебувають на передовій або поранені і знаходяться на лікуванні, отримували їхні матері, дружини, діти. Глибокий слід у серці кожного з присутніх у залі залишили щирі віршовані рядочки, які мати бійця Івана Кваснікевича з Рибника присвятила героїчним синам-воїнам.
У концертній програмі виступили митці з Дрогобиччини та Львова.













