» Інформація » Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України

Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України

Автор: admin2 от 23-08-2017, 14:45
 (голосів: 0)

Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності УкраїниСьогодні в районному народному домі відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

Після урочистого внесення Державного Прапора та виконання Гімну України учасники зустрічі разом із священиками УГКЦ та УПЦ КП помолилися за перемогу, мир та процвітання нашої держави.

Від учасників свята було покладено квіти до Колони Свободи. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять полеглих за Україну. 

З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора. Перші особи району закликали до порозуміння, єдності та спільної праці для розбудови нашої європейської держави, наголосили, що кожен на своєму місці має так само сумлінно, чесно і свідомо виконувати свої обов'язки, як виконують свій обов'язок із захисту Вітчизни наші воїни на передовій на сході України.

Володимир Шутко та Михайло Сікора вручили відзнаку “Орден матері бійця АТО”, Державний прапор та грошову винагороду матерям загиблих героїв Марії Лесешак, Галині Габчак, Мирославі Бродяк, Катерині Фаримі, Данії Сусяк, Ганні Грициняк та квіти дружині героя Петра Яцківа — Оксані Яцків.

Грамоти райдержадміністрації, районної ради, обласної ради були вручені бійцям АТО, сільським головам, депутатам, працівникам різних сфер життєдіяльності району.

Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності УкраїниПодяки райдержадміністрації з нагоди Дня незалежності України та 100-річчя “Союзу українок” отримали членкині Дрогобицького осередку. Голова осередку Леся Процик у своєму виступі згадали про добрі справи Дрогобицьких союзянок, про їхню допомогу українським захисникам.

Подяки Української Добровольчої Армії керівникам, які надавали допомогу бійцям-добровольцям, вручив керівник загону розвідки, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба.

Після урочистих зборів відбувся святковий концерт районних мистецьких колективів, в якому взяли участь вокальний ансамбль «Галичанка» народного дому села Доброгостів, керівник Світлана Колодій, зразковий ансамбль танцю «Веселка» народного дому села Нагуєвичі, керівник Марія Круп’як, фольклорний колектив «Дорожівчанка», керівник Руслан Плита, вокальний дует у складі Світлани Колодій та Марини Довгун, Василина Ковальчук, Степан Острух, Степан Химин, Христина Снітко, Ольга Тимчишин. А завершив концертну програму вокальний дует у складі Мар’яна Харіва та Лілії Щур у супроводі танцювального колективу «Веселка».

 

Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Районні урочистості з нагоди 26-ї річниці незалежності України
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua