У вівторок, 30 серпня голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів заплановану зустріч з активом та мешканцями Урізької сільської ради. Проблеми, які звучали на зустрічі, в основному стосувались питань екології, зокрема, несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші з русла річки Бистриця, що призводить до порушення рівноваги в екосистемі. Говорилося про відкриття кар'єру в Мокрянах.
Обговорювалися також проблемні питання установ бюджетної сфери: необхідність ремонту Винниківського народного дому та Урізької лікарської амбулаторії, потреба забезпечення амбулаторії автомобілем тощо. Йшлося також про кадрові проблеми в Урізькій школі.
Після зустрічі з активом голова райдержадміністрації Володимир Шутко разом із сільським головою Василем Стефаняком відвідали підприємства та установи району.
Під час візиту до Урожа відбулася також розмова з підприємцями з приводу легалізації зайнятості та недопущення мінімізації виплати заробітної плати і оплати праці “в конвертах”.













