Під час зустрічі керівництва райдержадміністрації з мешканцями на населених пунктів Урізької сільської ради, яка відбулася вчора, 9 жовтня, обговорювалися важливі для громади теми. Актуальною є потреба ремонту основних доріг, зокрема, дороги Борислав-Самбір. Йшлося про факти незаконного забору піщано-гравійної суміші з русла р.Бистриця. Найбільше питань стосувалося ремонтних робіт в закладах соціальної сфери: потреба в каналізуванні шкільного приміщення, забезпечення водопостачання фельдшерсько-акушерського пункту, ремонт підлоги в народному домі тощо. В цьому контексті керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, який проводив зустріч, рекомендував сільському голові Василю Стефаняку брати приклад зі своїх колег з інших сільських рад і для вирішення важливих для громади питань залучати кошти мікропроектів.
Руслан Щерба також звернув увагу місцевого активу на незадовільний стан благоустрою територій, які належать до Урізької сільської ради.
В зустрічі в Уріжі взяли участь керівники відділів освіти, культури і туризму, дільничний офіцер поліції.













