» Інформація » Вчора відбулася зустріч Володимира Шутка з мешканцями Урізької сільської ради

Вчора відбулася зустріч Володимира Шутка з мешканцями Урізької сільської ради

Автор: admin2 от 21-06-2017, 12:46
 (голосів: 0)

Вчора відбулася зустріч Володимира Шутка з мешканцями Урізької сільської радиОскільки до цієї сільської ради входить чотири населених пункти, то й розмова була тривалою і насиченою. Найгостріша проблема, про яку говорили сільський голова Василь Стефаняк і жителі, - аварійний стан доріг Нагуєвичі-Підбуж та Мокряни-Городище. Йшла мова і про подальшу долю початкової школи в Підмонастирку, діяльність якої може бути призупинена через малу кількість дітей. Для того, щоб школа продовжувала працювати, сільська рада обіцяє забезпечити співфінансування.

Ставили мешканці і питання про потребу довезення шкільним автобусом дітей з Підмонастирка до Підбузької СЗШ І-ІІІ ст.

Йшлося під час зустрічі і про необхідність облаштування шатрового даху над шкільним спортзалом, про часткову заміну вікон та дверей у Винниківській та Мокрянській школах та у Винниківській амбулаторії. Присутні на зустрічі говорили і про випадки несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші з р.Бистриця.

Цього ж дня голова райдержадміністрації Володимир Шутко разом з начальником фінансового управління Віталієм Перхуном, головним лікарем ДРТМО Олександром Слабим та начальником районного УКБ Василем Лішнянським оглянули об'єкти соціальної сфери сіл Урізької сільської ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua