Оскільки до цієї сільської ради входить чотири населених пункти, то й розмова була тривалою і насиченою. Найгостріша проблема, про яку говорили сільський голова Василь Стефаняк і жителі, - аварійний стан доріг Нагуєвичі-Підбуж та Мокряни-Городище. Йшла мова і про подальшу долю початкової школи в Підмонастирку, діяльність якої може бути призупинена через малу кількість дітей. Для того, щоб школа продовжувала працювати, сільська рада обіцяє забезпечити співфінансування.
Ставили мешканці і питання про потребу довезення шкільним автобусом дітей з Підмонастирка до Підбузької СЗШ І-ІІІ ст.
Йшлося під час зустрічі і про необхідність облаштування шатрового даху над шкільним спортзалом, про часткову заміну вікон та дверей у Винниківській та Мокрянській школах та у Винниківській амбулаторії. Присутні на зустрічі говорили і про випадки несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші з р.Бистриця.
Цього ж дня голова райдержадміністрації Володимир Шутко разом з начальником фінансового управління Віталієм Перхуном, головним лікарем ДРТМО Олександром Слабим та начальником районного УКБ Василем Лішнянським оглянули об'єкти соціальної сфери сіл Урізької сільської ради.













