» Інформація » Володимир Шутко привітав військовослужбовців з Днем захисника України

Володимир Шутко привітав військовослужбовців з Днем захисника України

Автор: admin1 от 14-10-2016, 11:17

Володимир Шутко привітав військовослужбовців з Днем захисника УкраїниУ середу, 13 жовтня, у актовому залі ракетно-артилерійська військової частини А 1108 відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

Привітати військових, які тут проходять службу та виконують свій обов’язок по захисту Батьківщини прийшли єпископ Дрогобицький і Самбірський УПЦ КП владика Яків, голова Дрогобицької районної державної адміністрації Володимир Шутко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, капелан о. Іван Гнатів, волонтери.

Володимир Шутко привітав військовослужбовців з Днем захисника УкраїниВладика Яків у своєму слові підкреслив, що в цей день ми святкуємо не лише День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці, ми також вшановуємо пам'ять останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського. Він прожив 112 років, але останні 25 літ провів у російському полоні, на Соловках, мучений важкими умовами життя, бо обрав правду, тісний і тернистий шлях страждань та не відмовився від рідної України.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив, що військовослужбовці - артилеристи можуть пишатися своїм званням воїна-захисника, адже вони внесли значний вклад у захист нашої держави, виконуючи свій обов’язок на східних рубежах України. Разом з призначеним цього дня керівником апарату райдержадміністрації Русланом Щербою  привітали військовослужбовців зі святом, а кращих нагородили почесними грамотами Дрогобицької районної ради та райдержадміністрації.

У свою чергу командир військової частини полковник Григорій Дем'янчик вручив подяку від особового складу ракетного артилерійського полку волонтеру, меценату Євгену Хрунику, який за власні кошти придбав автомобіль і подарував його військовій частині, і за словами Григорія Дем'янчика цей автомобіль зараз на передовій допомагає нашим воїнам виконувати бойові завдання.

Володимир Шутко привітав військовослужбовців з Днем захисника України