Вчора, 13 жовтня, напередодні Дня захисника України у військовій частині 1108, що дислокується в Дрогобичі відбулися урочистості з нагоди цього свята. Привітати воїнів прийшли священики різних конфесій, керівники району та міста – голова Дрогобицької районної адміністрації Максим Лісогор, голова районної ради Михайло Сікора, секретар міської ради Тарас Метик, волонтери, громадськість міста. Після урочистого внесення державного прапора, виконання гімну України та спільної молитви до присутніх звернувся капелан гарнізонної церкви Віри, Надії, Любові і їх матері Софії отець Ігор Цмоканич.
Командир частини полковник Григорій Дем'янчик вітаючи солдатів та офіцерів наголосив, що зал міг бути повний, але значна частина особового складу сьогодні перебуває на сході країни і виконує свій військовий обов’язок, захищаючи нашу державу. За мужність і відвагу проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі він вручив ордени та медалі солдатам та офіцерам військової частини.
"Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та вірність національним ідеалам воїнів УПА, - розпочав Максим Лісогор. - Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які захищають нашу державу на сході країни, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.
Щиро зичу миру та спокою Вам, дорогі друзі, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям та мирного неба над нашими головами".
Цього дня військові отримали нагороди, грамоти та слова подяки від священиків Української греко-католицької, Української автокефальної православної, Української православної Київського патріархату церков, Дрогобицької районної державної адміністрації, Дрогобицкої районної та міської рад.
У свою чергу командування в/ч 1108 вручили подяки духовним отцям Ігорю Цмоканичу та Андрію Безушко, вони, ризикуючи своїм життям, були разом з воїнами у гарячих точках зони АТО та підтримували їх морально та духовно у тяжкі хвилини. Не забули і про волонтерів, які опікувалися військовими дрогобицької частини та допомагали їм амуніцією, теплим одягом, продуктами харчування, що збирали мешканці міста Дрогобича та району. Подяки отримали Микола Походжай, Володимир Стецівка, Роман Мисишин та багато інших.













