В Дрогобицькому районному народному домі, сьогодні, 13 жовтня, напередодні святкування Дня захисника України відбулися урочистості та святковий концерт за участю художніх колективів району.
Після виконання Державного гімну України, під супровід пісні «Пливе кача…» зі сцени прозвучали імена всіх синів дрогобицької землі, хто віддав своє життя на Майдані та на сході країни, захищаючи свою землю від ворога. Спільну молитву за тих, хто зараз знаходиться на передовій прочитав єпископ Дрогобицький і Самбірський УПЦ КП владика Яків.
З вітальними словами до захисників України звернулись керівники району. Так, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко сказав: «Я переконаний, що сьогодні кожна українська родина вірить, що недалекий той час, коли завершиться ця війна, і завершиться нашою перемогою завдяки загальнонаціональній солідарності, помноженій на мужність та героїзм наших воїнів. З святом Вас, дорогі захисники України».
«Подібні свята – це лише крихітна змога висловити усю нашу вдячність тим, хто віддає своє життя за наш спокій», - наголосив голова районної ради Михайло Сікора.
Вони вручили відзнаки та грамоти ветеранам УПА, зокрема станичному Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Тарасу Куликовцю, секретарю станиці ОУН-УПА Анні Рудник, воїнам АТО, добровольцям, офіцерам ракетно-артилерійська військової частини А 1108.
Після цього відбувся святковий концерт, в якому взяли участь художні колективи районного народного дому, переможці дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», який нещодавно завершився в Дрогобицькому районі, ансамбль «Free Dance» під керівництвом Йосипа Карпина та інші.













