Щоб економити витрати палива котельнями та покращити якість надання послуг з теплопостачання в Дрогобицькому районі продовжуються роботи по модернізації котелень та мереж. Ось і в понеділок, 17 жовтня, для економії використання газу в котельні навчально-виховного комплексу села Лішня було введено в експлуатацію нові твердопаливні котли, які працюють на деревині. Присутні на цій події керівники району – голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора висловили сподівання, що в районі і в подальшому будуть впроваджуватись проекти, спрямовані на поліпшення енергоефективності.
Також у запуску котельні взяли участь начальник фінансового управління Віталій Перхун, керівник управління капітального будівництва Василь Лішнянський, т.в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко, який повідомив, що до закінчення канікул всі котельні, які обслуговують навчальні заклади району будуть функціонувати в необхідному режимі.













