Питання скорочення споживання природного газу в закладах бюджетної сфери залишається надзвичайно важливим. Для економії блакитного палива у школах і Дрогобицького району встановлюють економні твердопаливні котли. Ось і вчора, 12 жовтня, у Волощанській СЗШ І-ІІІ ст. було введено в дію нову котельню. Участь у її запуску взяли керівники району – голова райдержадміністрації Максим Лісогор, голова районної ради Михайло Сікора, заступник голови РДА Іван Мізерник, в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко, представники підрядної організації.
Нові котли встановили в короткі терміни. Перехід на тверде паливо дозволить заощаджувати щонайменше до 40 відсотків коштів щороку.
Нагадаємо, що в Дрогобицькому районі в липні-серпні, відповідно до заходів з енергозбереження, відбулася заміна газових котлів на твердопаливні в навчальних закладах сіл Рихтичі та Добрівляни.













