Спершу депутати розглянули земельні питання щодо затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельному аукціоні, які розташовані на території Волощанської, Грушівської та Ролівської сільських рад.
На цьому ж засідання розглядалося питання про призначення на посаду головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання Олександра Слабого (1983 р.н., родом з Дрогобича, працює заступником головного лікаря з лікувальної роботи Пустомитівської районної лікарні). Нагадаємо, що попередній багаторічний керівник Валерій Паламарчук звільнився за власним бажанням та пішов на пенсію.
Окремі депутати висловили зауваження, що кандидатура претендента є для них невідомою, а на посаду варто пропонувати місцевого фахівця, який знайомий з проблемами охорони здоров'я Дрогобиччини. Голова профільної комісії Юрій Мручок повідомив, що всі процедури погодження кандидатури були дотримані, а Леонід Іванчук, чию кандидатуру підтримав більшістю голосів медичний актив району, відмовився від пропозиції.
Перед депутатами виступив Олександр Слабий, який коротко повідомив свою біографію та запевнив, що в процесі роботи намагатиметься знаходити компромісні зважені рішення стосовно подальшого функціонування, розвитку та реформування сфери охорони здоров'я району.
В результаті депутати підтримали кандидатуру Олександра Слабого на посаду головного лікаря ДРТМО (за 33 депутати).
За пропозицією голови райдержадміністрації Володимира Шутка цього ж дня сесія затвердила зміни до районного бюджету для фінансування системи освітлення перехрестя Героїв (“Вигода”) та співфінансування спорудження Сторонянської школи для того, щоб надалі отримати майже два мільйони державних коштів на завершення будівництва.













