Перед тим, як представити новопризначеного очільника галузі охорони здоров'я, перші особи району подякували за багаторічну працю Валерію Паламарчуку. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора відзначили великий особистий вклад Валерія Олександровича в збереження та розвиток потенціалу сільської медицини Дрогобиччини. Валерій Паламарчук також висловив вдячність владі та колегам за взаєморозуміння та спільну працю, яку вони надалі продовжуватимуть з новим керівником.
Михайло Сікора, представляючи новопризначеного головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання зазначив, що перше враження, яке у нього склалося про Олександра Слабого було позитивним, відчувалося, що ця людина розуміє ту відповідальність, яка на неї покладається, та готова до конструктивної і результативної праці. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко побажав новому керівникові працювати так, щоб тримати той високий рівень медичної галузі району, на який її підняв попередній керівник.
У представленні районного головного лікаря взяв участь також заступник Дрогобицького міського голови з гуманітарних питань Василь Качмар, який від мера міста висловив сподівання на плідне співробітництво на користь громади Дрогобиччини.
Виступ Олександра Слабого був зваженим і лаконічним. Він зазначив, що знайомий з основними проблемами галузі та налаштований працювати над їх вирішенням спільно зі своїми новими колегами та всіма гілками влади району.
На завершення сюрпризом для присутніх був виступ Попелівських школярів, які підготували сценку про лікаря.













