» Інформація » Очільник Авдіївки нагородив медалями Дрогобицьких добровольців

Очільник Авдіївки нагородив медалями Дрогобицьких добровольців

Автор: admin2 от 18-11-2016, 12:56
 (голосів: 0)

Очільник Авдіївки нагородив медалями Дрогобицьких добровольцівНа Дрогобиччину завітав голова військово-цивільної адміністрації Авдіївки (Донецька область) полковник Павло Малихін. Сьогодні  керівник з Донеччини зустрівся з головою райдержадміністрації Володимиром Шутком. Під час зустрічі полковник Павло Малихін подякував нашим землякам, які мужньо захищають Україну на її східних кордонах, та вручив нагороди. Медаль за оборону Авдіївки “Авдіївка. Промзона. Стояли на смерть” керівнику апарату райдержадміністрації, командиру загону розвідки Української добровольчої армії Руслану Щербі. Ці нагороди також будуть вручені трьом побратимам Р. Щерби: Миколі Столяру, Євгену Янчину та Володимиру Мельнику.

 

Очільник Авдіївки нагородив медалями Дрогобицьких добровольців

 

Очільник Авдіївки нагородив медалями Дрогобицьких добровольців



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua