» Інформація » Сьогодні бійці Української Добровольчої Армії з Дрогобиччини знову вирушили на схід

Автор: admin2 от 1-03-2017, 16:46

Сьогодні бійці Української Добровольчої Армії з Дрогобиччини знову вирушили на східБіля Колони Свободи перед райдержадміністрацією зібралося керівництво району, працівники райдержадміністрації та районної ради, мешканці, щоб урочисто відпровадити наших добровольців, серед яких керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба.

Єпископ Дрогобицько-Самбірський УПЦ КП владика Яків благословив бійців, зазначивши, що благословляє їх не на війну, а на священну справу — захист від ворога своєї Вітчизни. Владика Яків окропив добровольців свяченою водою та побажав їм перемоги і щасливого повернення до рідних домівок.

Пастор Віталій Андрущакевич з церкви “Добра Новина” прочитав 90-й псалом на захист українських воїнів і також наголосив, що вони вирушають обороняти кожного з нас, наш мир і спокій, а тому роблять Божу справу.

Зі словами вдячності до добровольців звернулися голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора. Зокрема, Володимир Шутко просив переказувати щирі вітання та слова підтримки керівнику Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павлові Малихіну та всім українським патріотам.