Як уже повідомлялося, 21-23 січня делегація Дрогобиччини відвідала Авдіївку на Донеччині. Поїздка відбувалася під егідою голови райдержадміністрації Володимира Шутка. Організатор заходу — керівник апарату райдержадміністрації, воїн-доброволець, командир загону розвідки Української добровольчої армії Руслан Щерба.
В делегації від Дрогобицького району брали участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, начальник відділу культури і туризму Надія Козар, головний спеціаліст з питань молодіжної політики Віталій Ковалишин, депутат районної ради Михайло Лужецький, працівники культури та молодь с.Медвежа, редактор газети "Франковий край" Іван Швед.
Окрім цього в Авдіївці побував вертеп Дрогобицької духовної семінарії, творчий колектив Дрогобицького музичного училища, бард, учасник АТО Максим Перев'язко та відомий автор і виконавець (автор “Молитви на Різдво”) Зиновій Медюх. До делегації також долучилися волонтери Микола Походжай, Тарас Лужецький, художник Левко Скоп.
Голова військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін тепло привітав гостей. Візит до Авдіївки розпочався з відвідин місцевого храму, де гості з Дрогобиччини взяли участь в Богослужінні, виступили перед прихожанами з Вертепним дійством. З церкви колядники рушили центральними вулицями міста, де їх здивовано, з цікавістю вітали мешканці.
Незабутньою була зустріч з нагоди Дня Соборності України у місцевій школі № 7. Тут делегацію зустріли педагоги, школярі, жителі міста. На виступ колективів з Дрогобиччини чисельно прибули українські військові, які обороняють нашу державу на сході України.
Виступи дрогобичан припали до душі місцевій аудиторії. Жителі Авдіївки щиро зізнавалися, що ніколи не бачили подібного дійства і не були знайомі з такими чудовими Різдвяними традиціями.
Протягом візиту на Донеччину представники Дрогобиччини побували також у Селідовому, Соледарі, Знам'янську та Сіверську, де також виступили з Різдвяними привітаннями.
Відбулися також зустрічі з українськими військовими, яким керівництво району вручило подарунки та продукти харчування, які зібрали для наших захисників працівники Дрогобицької райдержадміністрації.
Варто зазначити, що поїздка дрогобичан на схід України, де сьогодні йде війна за нашу державність та вільний цивілізаційний вибір нашого народу, залишила глибокий слід в душах і місцевих мешканців, і членів делегації. Вона стала ще одним великим кроком до подолання стереотипів, до порозуміння та єдності сходу і заходу України.













