» Інформація » На нараді йшлося про оптимізацію в бюджетній сфері району

На нараді йшлося про оптимізацію в бюджетній сфері району

Автор: admin2 от 28-11-2016, 16:13
 (голосів: 0)

На нараді йшлося про оптимізацію в бюджетній сфері районуПро оптимізацію в бюджетній сфері району на понеділковій нараді доповідали начальник відділу освіти Іван Стецко, головний лікар ДРТМО Олександр Слабий та начальник відділу культури і туризму Надія Козар. Необхідність таких дій пов'язана з новими правила фінансування бюджетних закладів та установ. Втім, зазначали доповідачі, зміни будуть проводитися обережно та зважено, щоб не зашкодити якості роботи та максимально зберегти кадровий потенціал.

На нараді також йшлося про підсумки призову на строкову військову службу. Військовий комісар Віктор Попов подякував райдержадміністрації, перевізникам та чотирьом сільським радам за допомогу в організації призову. Після аналізу, зробленого працівниками військкомату, буде накладено штраф на тих сільських, селищних голів, які самоусунулися в організаційного забезпечення призову.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua