Одним з питань оперативної наради в райдержадміністрації сьогодні була робота місцевого відділу поліції. Доповідав в.о. начальника відділу Андрій Журавчак. Він повідомив, що протягом звітного періоду до поліції Дрогобиччини звернулося 12 500 громадян, з них у 2600 випадках відкрите кримінальне провадження. Правоохоронцями зареєстровано 494 тяжких злочини і 1274 крадіжки приватного майна громадян. Андрій Журавчак зазначив, що основна проблема, укомплектованість особового складу, має на початку нового року вирішитися. Щоб максимально охопити патрулюванням всю територію, керівництво відділу прийняло рішення окрім існуючих екіпажів патрульних утворити додаткові наряди у складі офіцерів поліції, дільничних, які щоденно об'їжджатимуть 4-5 населених пунктів, де будуть працювати з владою на місцях, населенням для профілактики злочинів та оперативнішого їх розкриття. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко зауважив, що, розуміючи проблемні питання новоутвореної поліції, керівництво району не має наміру закривати очі на негативні тенденції, такі, як зростання крадіжок особистого майна громадян, поширення наркотичних речовин серед молоді сіл тощо. “Поліція повинна бути ефективнішої, більш тісно співпрацювати з мешканцями, громадським активом сіл. Особливу вагу необхідно звернути на віддалені населені пункти,”- сказав голова райдержадміністрації та дав відповідні доручення, які стосуються окремих населених пунктів району.













