Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко взяв участь в урочистих зборах з нагоди 25-ї річниці створення Збройних сил України, які відбулися у Дрогобицькій військовій частині А 1108. Голова райдержадміністрації щиро привітав командування та особовий склад військової частини зі знаменною датою в новітній історії нашої держави, подякував за героїзм, велику мужність, відвагу та професіоналізм, які Українське військо демонструє в цей доленосний для України час, та вручив почесні грамоти окремим військовослужбовцям.
Зі словами благословення та вдячності до бійців звернулися військові капелани о.Іван Гнатів та о.Андрій Безушко.
Привітали військових також голова районної ради Михайло Сікора, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба та інші гості.













