Сьогодні, напередодні Дня Збройних сил України урочисті заходи відбулися у Дрогобицькій військовій частині А1108. З нагоди свята особовий склад артилерійського полку привітали перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич.
Керівники району подякували захисникам України за мужність і відвагу, побажали успішної служби та вручили грамоти кращим військовослужбовцям.













