» Інформація » Керівники району привітали військових з Днем Збройних сил України

Керівники району привітали військових з Днем Збройних сил України

Автор: admin2 от 4-12-2020, 12:29
 (голосів: 0)

Керівники району привітали військових з Днем Збройних сил УкраїниСьогодні, напередодні Дня Збройних сил України урочисті заходи відбулися у Дрогобицькій військовій частині А1108. З нагоди свята особовий склад артилерійського полку привітали перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич.

Керівники району подякували захисникам України за мужність і відвагу, побажали успішної служби та вручили грамоти кращим військовослужбовцям.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua