» Інформація » Володимир Шутко привітав дрогобицьких вояків з початком нового навчального року

Володимир Шутко привітав дрогобицьких вояків з початком нового навчального року

Автор: admin2 от 12-01-2016, 10:11
 (голосів: 0)

Володимир Шутко привітав дрогобицьких вояків з початком нового навчального рокуСьогодні у Дрогобицькій військовій частині А1108 відбулися урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року. Військових, які вишикувалися на стройовому плацу, привітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, командування частини. Військовий капелан о.Іван Гнатів благословив військових на успішне навчання задля готовності захищати свою державу, оберігати мир і спокій її  громадян.

Черговий період підготовки та бойового навчання військових підрозділів стартував у відповідності до розпоряджень вищого керівництва оборонного відомства держави та заздалегідь затверджених планів. Упродовж 2016 року військовослужбовці продовжуватимуть підвищувати власну бойову майстерність та професійні навички.

 

Володимир Шутко привітав дрогобицьких вояків з початком нового навчального року

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua