Голова райдержадміністрації Володимир Шутко взяв участь в урочистих зборах з нагоди Дня працівника лісового господарства у ДП “Дрогобицький лісгосп”. Він привітав чисельний колектив підприємства на чолі з директором Василем Матяшовським і висловив сподівання, що лісівники Дрогобиччини і надалі наполегливо і відповідально працюватимуть задля оновлення та збагачення нашого справжнього природного багатства — прикарпатських лісів.
Працівників лісу привітав також заступник голови районної ради Володимир Стецівка. За співпрацю при організації авторалі колективу подякував голова Міжнародної асоціації автомобілістів Прикарпаття Василь Дзиндзюра.
Кращі працівники лісгоспу були відзначені грамотами.













