“Особливість нашого регіону, який складається з району, трьох міст обласного значення Дрогобича, Трускавця та Борислава та двох їхніх супутників — Стебника і Східниці, має і позитивні ознаки, і - навпаки. У будь-якому випадку — ми є сусідами і приречені на співпрацю”- сказав під час підсумкової прес-конференції голова райдержадміністрації. Володимир Шутко запевнив журналістів, що така співпраця сьогодні існує і голова райдержадміністрації має дружні ділові стосунки з головою Дрогобицької районної ради, Дрогобицьким, Трускавецьким, Бориславським та Стебницьким міськими головами, Східницьким селищним головою, що виявляється і в конкретних справах. Так було нещодавно, коли території допомагали одна одній долати наслідки негоди.
Володимир Шутко висловив переконання, що таке співробітництво дозволить порозумітися і щодо вирішення спільних проблем та подолати гострі спірні питання, які тривалий час існують в регіоні.













