» Інформація » Розвиток району неможливий без співпраці з містами Дрогобиччини

Розвиток району неможливий без співпраці з містами Дрогобиччини

Автор: admin2 от 28-12-2016, 17:47
 (голосів: 1)

Розвиток району неможливий без співпраці з містами Дрогобиччини“Особливість нашого регіону, який складається з району, трьох міст обласного значення Дрогобича, Трускавця та Борислава та двох їхніх супутників — Стебника і Східниці, має і позитивні ознаки, і - навпаки. У будь-якому випадку — ми є сусідами і приречені на співпрацю”- сказав під час підсумкової прес-конференції голова райдержадміністрації. Володимир Шутко запевнив журналістів, що така співпраця сьогодні існує і голова райдержадміністрації має дружні ділові стосунки з головою Дрогобицької районної ради, Дрогобицьким, Трускавецьким, Бориславським та Стебницьким міськими головами, Східницьким селищним головою, що виявляється і в конкретних справах. Так було нещодавно, коли території допомагали одна одній долати наслідки негоди.

Володимир Шутко висловив переконання, що таке співробітництво дозволить порозумітися і щодо вирішення спільних проблем та подолати гострі спірні питання, які тривалий час існують в регіоні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua