Сьогодні у першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулася робоча нарада з питань електропостачання. У нараді взяли участь голова районної ради Михайло Сікора, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, сільські голови Вороблевич та Верхніх Гаїв, депутати районної ради. Обговорювалася ситуації, яка склалася під час святкових днів у трьох селах району — Вороблевичах, Верхніх та Нижніх Гаях, де ліквідація аварії в електромережі затягнулася майже на добу. Начальник Дрогобицького РЕМу Василь Дмитрик пояснив причину аварії та інформував про вжиті заходи. Представники влади наголосили, що така ситуація є неприпустимою, тим паче, при низькій температурі повітря. В результаті, мерзнуть люди, виходять з ладу системи опалення як житлових будинків, так і закладів та установ, зокрема, шкіл. Ще одна причина обурення влади та мешканців пов'язана з тим, що важко зв'язатися з диспетчерською службою, щоб отримати вичерпну інформацію.
Оскільки, жодна система не застрахована від поломок, Михайло Сікора та Віталій Скоропад поставили перед енергетиками чітке завдання — невідкладно організувати оперативне реагування на подібні випадки та провести інженерний огляд обладнання для запобігання аварійним ситуаціям. Також, керівництво району звернеться з листом до ПАТ “Львівобленерго” щодо організації заходів для забезпечення безперебійної подачі електроенергії споживачам району.













