12 лютого відбулася нарада, яку провів перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький. Участь в ній взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, начальник Дрогобицького РЕМу Василь Дмитрик, Дережицький сільський голова Мирослав Селяник, Опарівський сільський голова Ігор Федуняк, Почаєвицький сільський голова Володимир Яріш та громада села Дережичі. Було розглянуто питання відновлення подачі напруги житловим будинкам в селі Дережичі та покращення якості електропостачання в частині села Почаєвичі. Також на нараді йшла мова про розрахунки за спожиту електроенергію жителів 11 багатоквартирних житлових будинків в селі Опарі, які проводились через Опарівське ВУ ПЗГ.













