» Інформація » Олег Синютка закликав активістів не перекривати вулиці Львова, - зустріч в ЛОДА

Олег Синютка закликав активістів не перекривати вулиці Львова, - зустріч в ЛОДА

Автор: admin1 от 26-01-2017, 14:20
 (голосів: 0)

Олег Синютка закликав активістів не перекривати вулиці Львова, - зустріч в ЛОДАМешканці Львова звернулися до голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з проханням втрутитися в ситуацію з вивозом сміття та наміром міської влади створити сортувально-пресувальні лінії в межах міста.
У першу чергу очільник області попросив активістів не перекривати вулиці Львова, протестуючи проти створення сортувально-пресувальних ліній, оскільки це може завдати чимало клопотів львів’янам.
У ході зустрічі домовилися створити робочу групу з представників Рясного, Рясного – 2, Рускої Рясної та влади для ефективнішої комунікації.
Крім того, Олег Синютка повідомив, що сміття з міста вже почали вивозити і до кінця тижня цей процес має бути завершений. "Учора рішення обласної комісії ТЕБ і НС було – 7 днів (до наступного вівторка), але так виглядає, що на вихідні маємо почистити і вивезти сміття", - наголосив очільник області.

Олег Синютка закликав активістів не перекривати вулиці Львова, - зустріч в ЛОДА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua