Про готовність до відкриття Сторонянської школи йшлося на нараді, що відбулася в четвер, 2 лютого, в кабінеті голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка. Начальник районного управління капітального будівництва Василь Лішнянський доповів, що будівельні роботи виконані в повному обсязі. Єдиним питанням, від якого залежать терміни відкриття школи – це підведення електроенергії необхідної потужності, про це інформував начальник Бориславського РЕМу Юрій Косар.
Участь в нараді також взяли керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, керівник відділу освіти Іван Стецко, начальник відділу з питань бюджету, планування, інвестиційної політики та комунальної власності районної ради Тарас Вінсковський.













