» Інформація » В Летні вшанували Героя України Богдана Вайду

В Летні вшанували Героя України Богдана Вайду

Автор: admin1 от 19-02-2015, 14:04

В Летні вшанували Героя України Богдана ВайдуСьогодні вранці в селі Летня в церкві Святого Великомученика Євстахія відбулася заупокійна Служба Божа до річниці смерті Героя Небесної Сотні Богдана Вайди, який загинув 20 лютого в Києві від снайперської кулі під час Революції Гідності. Відправив Службу та виголосив промову місцевий парох Іриней Головацький.

По закінченні панахиди, громада села зібралися біля будинку, де мешкав Богдан Вайда. Тут відбулося урочисте віче та було освячено меморіальну дошку. Директор Летнянського НВК та депутат Дрогобицької районної ради Надія Козар ще раз розповіла всім присутнім біографію Героя. Також виступили голова Дрогобицької райнної ради Михайло Сікора та депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, які нагадали торішні події на майдані Незалежності в Києві. З віршами на патріотичну тематику виступили учні Летнянського НВК. Усіх, хто віддав життя за волю України, присутні вшанували хвилиною мовчання. Закінчилося віче урочистим виконанням Гімну України.

Відтак, уся процесія направилися на цвинтар, щоб помолитися на могилі Героя та покласти вінки.

В Летні вшанували Героя України Богдана Вайду