На забезпеченні безперебійної роботи комунальних служб та пасажирського автотранспорту у святкові Великодні дні йшлося під час оперативної наради, яку провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Він доручив сектору житлово-комунального господарства та інфраструктури опрацювати з керівникам енергетичних та комунальних служб графіки чергування на вихідні, а до перевізників довести вимогу чіткого дотримання графіків руху, щоб у свята не створювати зайвої напруги та надзвичайних ситуацій.
Обговорювалася також тема благоустрою. Іван Мізерник повідомив, що у четвер керівництво облдержадміністрації здійснить об'їзд районів, щоб переконатися у якості проведення місячника довкілля. Втім, питання стану навколишнього середовища не обмежується певними часовими рамками. Місцева влада, громади, землекористувачі повинні постійно дбати про чистоту населених пунктів та навколишніх територій. Інформація, як зазначив заступник голови райдержадміністрації, буде в постійному режимі узагальнюватися районною та обласною владою, а до порушників застосовуватимуться засоби впливу в межах законодавства.













