Відповідне розпорядження підписав голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Опалювальний сезон цьогоріч офіційно завершився раніше, аніж звичайно, у зв'язку із значним підвищенням температури повітря.
Відповідно до цього розпорядження Дрогобицьке управління ПАТ “Львівгаз” та інші служби отримали низку завдань, пов'язаних з економією природного газу та підготовкою до наступного опалювального періоду.













