» Інформація » Сьогодні у Дрогобицькому районі завершується опалювальний сезон

Сьогодні у Дрогобицькому районі завершується опалювальний сезон

Автор: admin2 от 29-03-2017, 16:27
 (голосів: 1)

Сьогодні у Дрогобицькому районі завершується опалювальний сезонВідповідне розпорядження підписав голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Опалювальний сезон цьогоріч офіційно завершився раніше, аніж звичайно, у зв'язку із значним підвищенням температури повітря.

Відповідно до цього розпорядження Дрогобицьке управління ПАТ “Львівгаз” та інші служби отримали низку завдань, пов'язаних з економією природного газу та підготовкою до наступного опалювального періоду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua