» Інформація » Дрогобицький район започатковує співпрацю із ще однією територією Польщі

Дрогобицький район започатковує співпрацю із ще однією територією Польщі

Автор: admin2 от 31-03-2017, 14:37

Дрогобицький район започатковує співпрацю із ще однією територією ПольщіСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко мав зустріч із делегацією міста Опатув Свєнтокшиського воєводства у Польщі. До райдержадміністрації прибули староста міста Опатув Богуслав Влодарчик, представники ділових та громадських об'єднань міста, місцевої преси.

Гості з Опатува, які на даний час перебувають з візитом у Трускавці, звернулися до очільника району з пропозицією про тривалу співпрацю, яка має розпочатися з прибирання місцевих польських цвинтарів. Представники з Польщі мають намір впорядкувати старе кладовище у с.Майдан. Роботи проводитимуться силами учасників польських скаутських організацій. Надалі є можливим співробітництво між нашими молодіжними організаціями, закладами освіти, мистецькими колективами, бізнесовими та туристичними центрами.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко запевнив гостей з Польщі у своїй підтримці всіх добрих починань та співпраці, яка слугуватиме розвитку приязних стосунків та взаєморозумінню між нашими двома народами-сусідами. Він наголосив, що українцям і полякам нічого ділити і потрібно всупереч тим, хто розпалює між нами ворожнечу, разом працювати задля процвітання наших двох держав.

В зустрічі також взяли участь представники товариства польської культури у м.Дрогобич.

Дрогобицький район започатковує співпрацю із ще однією територією Польщі