Як і було заплановано при першій зустрічі, сьогодні до райдержадміністрації прибули староста Ліського повіту Анджей Олесюк, голова ради повіту Марек Малєцкі, а також Президент Бещадського Форуму Європейського Адам Басак та директор технікуму в м.Лєско Гжегож Браєвскі.
За дорученням голови райдержадміністрації Максима Лісогора з гостями зустрівся його заступник Іван Мізерник. В розмові взяли участь працівники райдержадміністрації, представники відділу освіти.
Обговорювалися перспективи підписання угоди про співпрацю між Дрогобицьким районом та Ліським повітом в різних напрямках: навчання українських дітей в технікумі м.Лєско, обміну молодіжними делегаціями, вирішення важливих інфраструктурних та господарських проблем в рамках проектів Євросоюзу.
Досягнуто домовленості про напрацювання бази даних пропозицій від Дрогобицького району для участі в можливих проектах, які будуть розглянуті та опрацьовані в майбутньому.
Цього ж дня голова РДА Максим Лісогор, його заступник Володимир Шутко мали зустріч з польською делегацією в Східницькій селищній раді.













