» Інформація » Дрогобиччину відвідала делегація Ліського повіту (Польща)

Дрогобиччину відвідала делегація Ліського повіту (Польща)

Автор: admin2 от 1-04-2016, 14:54
 (голосів: 0)

Дрогобиччину відвідала делегація Ліського повіту (Польща)Як і було заплановано при першій зустрічі, сьогодні до райдержадміністрації прибули староста Ліського повіту Анджей Олесюк, голова ради повіту Марек Малєцкі, а також Президент Бещадського Форуму Європейського Адам Басак та директор технікуму в м.Лєско Гжегож Браєвскі.

За дорученням голови райдержадміністрації Максима Лісогора з гостями зустрівся його заступник Іван Мізерник. В розмові взяли участь працівники райдержадміністрації, представники відділу освіти.

Обговорювалися перспективи підписання угоди про співпрацю між Дрогобицьким районом та Ліським повітом в різних напрямках: навчання українських дітей в технікумі м.Лєско, обміну молодіжними делегаціями, вирішення важливих інфраструктурних та господарських проблем в рамках проектів Євросоюзу.

Досягнуто домовленості про напрацювання бази даних пропозицій від Дрогобицького району для участі в можливих проектах, які будуть розглянуті та опрацьовані в майбутньому. 

Цього ж дня голова РДА Максим Лісогор, його заступник Володимир Шутко мали зустріч з польською делегацією в Східницькій селищній раді.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua