У складі делегації — Президент Бещадського Форуму Європейського Адам Басак та директор технікуму в м.Лєско Гжегож Браєвскі. З гостями зустрівся голова райдержадміністрації Максим Лісогор. Під час розмови йшлося про умови вступуу та навчання дітей з України (учнів 9-11 класів) у навчальному закладі в Польщі, а також, про можливість спільних проектів, які служитимуть для розвитку Дрогобиччини. За результатами зустрічі планується підписати угоду про співпрацю та
започаткувати практичні кроки для її реалізації в рамках програм Євросоюзу. В зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко та голова одного з польських товариств Дрогобича Адам Авжецький.
Цього ж дня гості з Польщі мали зустріч з керівництвом та працівниками відділу освіти райдержадміністрації, під час якої обговорювалося питання вступу та умов навчання школярів з району у технікумі м.Лєско.













