» Інформація » Вилов риби заборонено: на річках розпочався нерест

Вилов риби заборонено: на річках розпочався нерест

Автор: admin2 от 31-03-2017, 13:02

Вилов риби заборонено: на річках розпочався нерестУ період з  1 квітня і до 10 червня, для відтворення та збільшення рибних запасів, на території Львівської області діятиме заборона на лов всіх видів риби.

Виняток - любительська риболовля однією поплавковою вудкою з одним гачком або спінінгом в світлий час доби з берега в місцях, визначених іхтіологічними відділами обласних управлінь рибоохорони.

Терміни заборони в різних регіонах та областях можуть відрізнятися  в залежності від погодних умов.

Риболовля в природних нерестовищах категорично заборонена.

За порушення Правил рибальства в період нересту передбачено адміністративна або кримінальна відповідальність.

Відтак, за незначне порушення правил рибальства передбачено попередження або накладання штрафу  на громадян у розмірі від 34 до 170 грн, для посадових осіб  510-850 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

У залежності від ступеня завданих збитків, за грубі порушення  передбачена кримінальна відповідальність -  штрафів до 6800 грн або позбавлення волі на термін від трьох років з конфіскацією риболовецьких знарядь.

Окрім штрафу, за незаконний вилов правопорушнику нарахують суму компенсації за нанесені збитки за кожен виловлений вид риби, незалежно від її розміру і ваги.

Зазначимо, що в цей період також діє заборона на  вилов раків.