» Інформація » Керівники райдержадміністрації привітали з Великоднем мешканців «Назарету» та пацієнтів Рихтицької лікарні

Керівники райдержадміністрації привітали з Великоднем мешканців «Назарету» та пацієнтів Рихтицької лікарні

Автор: admin1 от 14-04-2017, 18:23
 (голосів: 0)

Керівники райдержадміністрації привітали з Великоднем мешканців «Назарету» та пацієнтів Рихтицької лікарніСьогодні, у Страсну п’ятницю, напередодні величного свята Пасхи, керівники району відвідали тих, хто потребує особливої уваги – хворих та одиноких. Голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко разом зі своїм першим заступником Віталієм Скоропадом побували в реабілітаційному центрі «Назарет» Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, де зустрілись з мешканцями цього закладу та вручили їм продуктові набори до свята. Щиро раділи подарункам і старші люди, які перебувають на лікуванні в Дрогобицькій районній лікарні №2, що в селі Рихтичі, адже вони найбільше відчувають тепле слово, добрий вчинок. А від несподіванки на очах в них виступали сльози, сльози радості, що про них не забули.

В свою чергу Дрогобицька райдержадміністрація висловлює вдячність за надані пасочки та м’ясну продукцію керівнику ПП «Галм’ясо» з села Грушів Зіновію Сембратовичу, підприємцям Ярославу Середницькому та Роману Качкиновичу і звертається до інших підприємців допомогати тим, хто цього потребує.

Керівники райдержадміністрації привітали з Великоднем мешканців «Назарету» та пацієнтів Рихтицької лікарні
Керівники райдержадміністрації привітали з Великоднем мешканців «Назарету» та пацієнтів Рихтицької лікарні
Керівники райдержадміністрації привітали з Великоднем мешканців «Назарету» та пацієнтів Рихтицької лікарні
Керівники райдержадміністрації привітали з Великоднем мешканців «Назарету» та пацієнтів Рихтицької лікарні
Керівники райдержадміністрації привітали з Великоднем мешканців «Назарету» та пацієнтів Рихтицької лікарні
Керівники райдержадміністрації привітали з Великоднем мешканців «Назарету» та пацієнтів Рихтицької лікарні
Керівники райдержадміністрації привітали з Великоднем мешканців «Назарету» та пацієнтів Рихтицької лікарні
Керівники райдержадміністрації привітали з Великоднем мешканців «Назарету» та пацієнтів Рихтицької лікарні
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua