» Інформація » Максим Лісогор побував з робочим візитом у РЦ "Назарет"

Максим Лісогор побував з робочим візитом у РЦ "Назарет"

Автор: admin2 от 23-12-2015, 11:05
 (голосів: 0)

Максим Лісогор побував з робочим візитом у РЦ "Назарет"Вчора, 22 грудня голова райдержадміністрації Максим Лісогор відвідав Реабілітаційний центр “Назарет”, що біля с.Рихтичі. Очільник району поспілкувався з працівниками та мешканцями центру, створеного для реабілітації людей, узалежнених від алкоголю, наркотиків та азартних ігор. Разом із заступником голови районної ради Володимиром Стецівкою голова райдержадміністрації оглянув територію та приміщення “Назарету” та центру для безхатченків “Наша хата”.

Під час розмови обговорювалися можливості надання владою району практичної допомоги цим доброчинним об'єднанням, створеним під егідою “Карітасу” Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Як уже повідомлялося, питання допомоги РЦ “Назарет” було темою окремої робочої наради у голови облдержадміністрації Олега Синютки.

Максим Лісогор побував з робочим візитом у РЦ "Назарет"


Максим Лісогор побував з робочим візитом у РЦ "Назарет"


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua