» Інформація » Освячення нової техніки в Летнянському лісництві

Освячення нової техніки в Летнянському лісництві

Автор: admin1 от 21-04-2017, 10:38
 (голосів: 0)

Освячення нової техніки в Летнянському лісництвіВчора,  20 квітня, в Летнянському лісництві відбулась виробнича нарада, та освячення нової техніки, придбаної для лісництва, а це трактор МТЗ-892.2  для базового лісорозсадника, штанговий оприскувач ємкістю 300 л., культиватор суцільного обробітку  та сільськогосподарський трьохкорпусний  плуг. Освячення провів настоятель місцевого храму о. Володимир  Горін.

В цьому заході взяли участь голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації  Іван Мізерник,

 директор Дрогобицького держлісгоспу Василь Матяшовський.

У  вітальних виступах керівники району висловили впевненість, що нова техніка буде сприяти розвитку підприємства та подякували працівникам ДП «Дрогобицький лісгосп» за активну участь в місячнику озеленення.

Освячення нової техніки в Летнянському лісництві

Освячення нової техніки в Летнянському лісництві

Освячення нової техніки в Летнянському лісництві

Освячення нової техніки в Летнянському лісництві
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua