Вчора, 20 квітня, в Летнянському лісництві відбулась виробнича нарада, та освячення нової техніки, придбаної для лісництва, а це трактор МТЗ-892.2 для базового лісорозсадника, штанговий оприскувач ємкістю 300 л., культиватор суцільного обробітку та сільськогосподарський трьохкорпусний плуг. Освячення провів настоятель місцевого храму о. Володимир Горін.
В цьому заході взяли участь голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Іван Мізерник,
директор Дрогобицького держлісгоспу Василь Матяшовський.
У вітальних виступах керівники району висловили впевненість, що нова техніка буде сприяти розвитку підприємства та подякували працівникам ДП «Дрогобицький лісгосп» за активну участь в місячнику озеленення.













