» Освіта » У с.Биків відсвяткували День матері

У с.Биків відсвяткували День матері

Автор: admin2 от 10-05-2016, 08:54
 (голосів: 0)

У с.Биків відсвяткували День матеріВ Україні у другу неділю травня відзначається День матері - найближчої, найдобрішої, найгарнішої та наймилішої людини у світі. У переддень свят найкращі слова та пісні лунали з уст школярів місцевої школи для усіх жінок, які зібралися в Народному домі села Биків. Святковий концерт підготували вчителі Руслана Грицюта та Христина Сирник. Виставку малюнків «Своїй матусеньці вклонюсь» організувала вчителька Іванна Ікало. Мультимедійний супровід свята забезпечив учитель Петро Орищич. Тепло зі святом привітали присутніх голова Бистрицької сільської ради Володимир Ікало та директор Биківської СЗШ І-ІІ ступенів Володимир Штокайло. Вони бажали дорогим матерям, бабусям щастя, здоров’я, миру, Божої опіки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua