» Інформація » В Рихтичах відбувся турнір пам'яті Дмитра Лесешака

В Рихтичах відбувся турнір пам'яті Дмитра Лесешака

Автор: admin2 от 21-08-2017, 14:17

В Рихтичах відбувся турнір пам'яті Дмитра ЛесешакаВ неділю, 20 серпня в с.Рихтичі в третю річницю загибелі Героя новітньої історії України Дмитра Лесешака відбувся футбольний турнір в пам'ять полеглих воїнів АТО, в якому взяли участь футбольні команди ФК "Рихтичі"с. Рихтичі , ФК "Іскра" с.Грушів, ФК "Галичина" м.Дрогобич, с.Лішня, ФК "Карпати" с.Доброгостів.

Турнір розпочався з підняття Державного прапора України, виконання Гімну і покладання квітів на могилу Героя та до меморіальної дошки в Рихтицькій школі. Після двох матчів відбувся концерт художньої самодіяльності народного дому села Рихтичі під керівництвом директора Оксани Яворської.

У вшануванні пам'яті загиблого героя взяли участь голова відокремленого підрозділу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО Олег Кіндратів, депутат районної ради, помічник народного депутата Богдана Матківського Руслан Цеслів, депутат районної ради Михайло Головацький, голова районної федерації футболу Василь Кобільник, учасник АТО, музикант Максим Перев'язко.

За результатами футбольного турніру перше місце зайняв ФК "Галичина", друге - ФК "Карпати", третє - ФК "Іскра", четверте - ФК "Рихтичі".

Свято організували друзі Дмитра Лесешака та громада с.Рихтичі. Батько воїна п.Василь подякував футбольним командам, гостям та рихтичанам за пам'ять про сина.
Герої ніколи не вмирають. Дмитро Лесешак завжди буде жити в пам'яті односельців, як добра, скромна та доброзичлива людина, яка віддала життя за кожного з нас.

В Рихтичах відбувся турнір пам'яті Дмитра Лесешака