Перший заступник голови райдержадміністрації провів зустріч з мешканцями у місцевому народному домі. Тут йшлося про необхідність демонтажу аварійного приміщення старої школи (є відповідний експертно-технічний висновок, відділ освіти спільно з сільською радою мають забезпечити виконання робіт). Говорилося про врегулювання вартості пасажирських перевезень (ціна у двох перевізників на одному маршруті є різною). Обговорювалися також питання, пов'язані з діяльністю ТзОВ “Барком” та міським сміттєзвалищем. Зокрема, наголошувалося на необхідності укладення нової інвестиційної угоди з Дрогобицькою міською радою, а також погашення міською владою 300 тис. грн заборгованості відповідно до попередньої угоди.
Віталій Скоропад загострив увагу місцевої влади та землекористувачів на темі боротьби з борщівником. Під час розмови з жителями йшлося і про питання децентралізації.
В рамках візиту перший заступник голови райдержадміністрації побував у місцевій школі, оглянув інші об'єкти села.
Приміщення старої школи, яке підлягає демонтажу:













