» Інформація » Віталій Скоропад здійснив робочу поїздку до Брониці

Віталій Скоропад здійснив робочу поїздку до Брониці

Автор: admin2 от 31-05-2017, 10:48
 (голосів: 0)

Віталій Скоропад здійснив робочу поїздку до БрониціПерший заступник голови райдержадміністрації провів зустріч з мешканцями у місцевому народному домі. Тут йшлося про необхідність демонтажу аварійного приміщення старої школи (є відповідний експертно-технічний висновок, відділ освіти спільно з сільською радою мають забезпечити виконання робіт). Говорилося про врегулювання вартості пасажирських перевезень (ціна у двох перевізників на одному маршруті є різною). Обговорювалися також питання, пов'язані з діяльністю ТзОВ “Барком” та міським сміттєзвалищем. Зокрема, наголошувалося на необхідності укладення нової інвестиційної угоди з Дрогобицькою міською радою, а також погашення міською владою 300 тис. грн заборгованості відповідно до попередньої угоди.

Віталій Скоропад загострив увагу місцевої влади та землекористувачів на темі боротьби з борщівником. Під час розмови з жителями йшлося і про питання децентралізації.

В рамках візиту перший заступник голови райдержадміністрації побував у місцевій школі, оглянув інші об'єкти села.

 

Приміщення старої школи, яке підлягає демонтажу:

 

Віталій Скоропад здійснив робочу поїздку до Брониці



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua