» Інформація » Вчора відбулася робоча поїздка керівництва райдержадміністрації у Новий Кропивник

Вчора відбулася робоча поїздка керівництва райдержадміністрації у Новий Кропивник

Автор: admin2 от 7-06-2017, 12:34
 (голосів: 0)

Вчора відбулася робоча поїздка керівництва райдержадміністрації у Новий КропивникУ місцевому народному домі з мешканцями зустрівся заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Серед найважливіших проблем, які турбують мешканців, - необхідність добудови школи, старий корпус якої був знищений пожежею. Говорилося також про заміну котла та збільшення напруги в мережі для шкільного приміщення. Йшлося також про можливість запровадження індивідуального навчання для двох дітей у Перепростині, де було призупинено роботу місцевої початкової школи.

Піднімали учасники зустрічі питання берегоукріплення. Внаслідок впливу вод місцевої річки зазнало руйнування дорожнє полотно, що створює аварійну ситуацію на автодорозі.

Актуальною і гострою для Нового Кропивника є проблема борщівника, який стрімко розповсюдився вздовж берега р.Стрий. Йшлося про потребу в залученні техніки для скошування цієї агресивної рослини.

Для практичних кроків з метою вирішення проблемних питань громади було рекомендовано сільській раді спільно з відділом освіти розробити проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту школи. Тема берегоукріплення за наслідками зустрічі сьогодні обговорювалася на засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua