» Інформація » Відбулася зустріч з мешканцями Снятинської сільської ради

Відбулася зустріч з мешканцями Снятинської сільської ради

Автор: admin2 от 15-03-2017, 12:42
 (голосів: 1)

Відбулася зустріч з мешканцями Снятинської сільської радиВчора за дорученням голови райдержадміністрації Володимира Шутка його заступник Іван Мізерник зустрівся з мешканцями Снятинської сільської ради.

Під час обговорення проблемних питань населених пунктів, які входять до цієї території, найбільша увага приділялася необхідності ремонту доріг Дрогобич — Старе Село та Снятинка — Рихтичі. Говорилося також про потребу заміни системи опалення місцевої школи.

Присутні на зустрічі представники ТОВ “Захід-Агро МХП”, яке працює на орендованих землях Снятинської сільської ради, висловили готовність надавати допомогу у вирішенні основних соціально-господарських проблем громади.

Обговорювалися заходи в рамках місячника довкілля, проведення роз'яснювальної роботи серед населення про шкідливість спалювання сухої трави.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua