» Інформація » Володимир Шутко відвідав реабілітаційний центр "Сонечко"

Володимир Шутко відвідав реабілітаційний центр "Сонечко"

Автор: admin2 от 13-07-2017, 16:50
 (голосів: 0)

Володимир Шутко відвідав реабілітаційний центр "Сонечко"Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко та його заступник Іван Мізерник відвідали обласний центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Сонечко», який від 2106 переселився у відремонтоване приміщення в Стебнику.

Очільник району оглянув приміщення центру, поспілкувався з його директором Миколою Гарасим'яком, працівниками та пацієнтами центру. Микола Гарасим'як розповів про подальші плани щодо створення належних умов для зручності перебування діток, які проходять тут реабілітацію, та їхніх батьків. Йшлося також про проблемні питання центру.

Неабияке враження на голову РДА справили зворушливі малюнки маленьких пацієнтів “Сонечка”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua